بحث و تبادل نظر در رابطه به همکاری‌های مشترک اداره عالی بررسی و دیوان محاسبات کشور ترکیه

sao-af
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۵:۰
معاون مالی و اداری اداره عالی بررسی

مجیب‌الرحمن شیرزاد، معاون مالی و اداری اداره عالی بررسی دیروز دوشنبه 7 اسد سال 1398 هجری خورشیدی که برابر است با 29 جولای سال 2019 میلادی طی یک تماس تصویری با برخی از منسوبان دیوان محاسبات کشور ترکیه گفت‌وگو نمود.

این نشست با حضورداشت رئیس روابط بین‌الملل، رئیس مرکز تربیوی و سایر منسوبان دیوان محاسبات ترکیه و مجیب‌الرحمن شیرزاد معاون مالی اداری و عباس هویدا مشاور مقام اداره عالی بررسی صورت گرفت. در این نشست هر دو طرف روی نقش ارتقای ظرفیت کارمندان در بخش تفتیش مالی ادارات دولتی در آینده‌های نزدیک بحث و تبادل نظر نمودند.

در آغاز آقای شیرزاد پیرامون برنامه‌های ارتقای ظرفیت برای کارمندان اداره عالی بررسی و چه‌گونه‌گی پیشرفت این برنامه‌ها معلومات ارائه نمود و گفت که اداره عالی بررسی همواره تلاش نموده‌است که بازرسی‌های معیاری و دقیق را انجام دهد به همین منظور برنامه‌های زیادی را برای ارتقای ظرفیت پرسونل این اداره درنظر گرفته‌اند.

وی افزود که آموزش کارمندان در قسمت تفتیش مالی و سایر بخش‌ها آن‌ها را کمک می‌کند تا با مسایل مسلکی‌تر برخورد نموده و معیارات و استندردهای سازمان‌های بین‌المللی تفتیش را در امور بازرسی خویش در نظر بگیرند.

آقای شیرزاد ضمن سپاس‌گزاری از رهبری دیوان محاسبات کشور ترکیه به‌خاطر همکاری متداوم با این اداره گفت: اداره عالی بررسی جهت ارتقای ظرفیت کارمندان در سال پیش‌رو برنامه‌های آموزشی زیادی را در پلان گرفته و برای تطبیق این برنامه‌ها به حمایت کشورهای همکار نیز ضرورت دارد.

در اخیر رئیس مرکز تربیوی دیوان محاسبات کشور ترکیه برعلاوه تشکری از رهبری این اداره،  از فعالیت‌های اداره عالی بررسی در راستای ارتقای ظرفیت کارمندان ابراز خوشنود نموده و وعده هر نوع همکاری را با این اداره سپرد.

این درحالی‌ست که قرار است در ماه اگست سال 2019 میلادی برای 12 نفر از مفتشین این اداره برنامه آموزشی برگزار گردد و این پروسه به همین منوال ادامه داشته باشد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۶:۵۸
Background image

برنامه آموزشی سه روزه برای تفتیش داخلی ادارات سکتور عامه با توزیع گواهی نامه پایان یافت

برنامه آموزشی سه روزه که از جانب اداره عالی بررسی در تالار کنفرانس های اداره برای تفتیش داخلی ادارات در سکتور . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۰:۱۰
Background image

سومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان بر گزار گردید

سومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان به ریاست محترم فضل هادی فضل معاون مسلکی اداره عالی بررسی . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۲۰:۸
Background image

برگزاری برنامه آموزشی برای تفتیش های داخلی در اداره عالی برسی

امروز به تاریخ ۲۷ عقرب ۱۳۹۸ برنامه آموزشی با حضور معاون مسلکی و معاون مالی و اداری اداره عالی بررسی برای . . .

BACK TO NEWS