برنامه ارتقای ظرفیت تفتیش عملکرد برای مفتشین این اداره دایر گردید 

org_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۳
fsdfsdf

ریاست تفتیش عملکرد و محیط زیست ادارۀ عالی تفتیش در هماهنگی با ریاست انکشاف مسلکی این اداره برنامه آموزشی ارتقای ظرفیت تفتیش عملکر برای مفتشین این اداره به مدت سه روز مورخ 30 رجب المرجب 1445 هـ ق، دایر نمود.
در آغاز این برنامه محترم احمد شکیب ستاری رئیس تفتیش عملکرد و محیط زیست، هدف اصلی برگزاری این برنامه آموزشی را ارتقای ظرفیت مسلکی مفتشین، شناسایی مشکلات و چالش ها در جریان بررسی های سال جاری و راه حل های پیشنهادی انجام بررسی های معیاری تفتیش عملکرد در سال ۱۴۰۳ دانسته است.

sdfsf

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS