جلسه معرفی و آموزشی پیرامون تفتیش های مشارکتی عملکرد در اداره عالی تفتیش تدویر یافت

sao-af
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۶:۳
sao

جلسه معرفی و آموزشی پیرامون تفتیش های مشارکتی عملکرد در اداره عالی تفتیش تدویر یافت

اولین جلسه معرفی و آموزشی با نماینده های نهادهای مدنی که در پروسه تفتیش های مشارکتی عملکرد در سال مالی 1400 اشتراک می نمایند، امروز چهار شنبه مورخ 1399/10/10 در تالار کنفرانس اداره عالی تفتیش تدویر گردید.

sao

ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید، سپس سمیع الله سباوون، رئیس تفتیش عملکرد و محیطی اداره عالی تفتیش ضمن خوش آمدگویی به اعضای جلسه، معلومات لازم و کافی پیرامون تفتیش های مشارکتی، تفتیش عملکرد، نقش نماینده های نهادهای مدنی و نقش اداره عالی تفتیش را با اعضای جلسه شریک نمود.

افزون بر آن آقای سباوون پیرامون موضوعات که شامل پلان سال مالی 1400 شده و اینکه چگونه و بر اساس کدام معیار و اهمیت انتخاب شده اند، معلومات ارایه نمودند.

sao

به تعقیب آن جهت ارتقای ظرفیت و آگاهی نماینده های معرفی شده نهادهای مدنی پریزینتیشن هایی پیرامون معرفی اداره عالی تفتیش، پروسه تفتیش های مشارکتی و تفتیش عملکرد از جانب مسوولین بخش ارایه گردید.

در اخیر نماینده های نهادهای مدنی ضمن تشکری از اداره عالی تفتیش خواستار وضاحت در بعضی از موارد گردیدند که مسوولین معلومات مفصل در زمینه ارایه نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۴:۳۱
Background image

جلسه افتتاحیه تفتیش وزارت معارف از سوی ادارۀ عالی تفتیش دایر گردید

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIs)، هیئت مؤظف مؤرخ 11/2/1400خورشیدی، جلسه معرفی و افتتاحیه چگونگی اجرای تفتیش رعایت قوانین و مقررات در مقر، وزارت معارف با حضور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۷:۳۶
Background image

تفاهم نامه همکاری میان اداره عالی تفتیش و نهاد بین المللی ACCA

ادارۀ عالی تفتیش خرسند است که یاد داشت تفاهم‌ همکاری را با نهاد بین المللی(ACCA) بتاریخ 14/2/1400 خورشیدی، با حضور محترم سید بلال هاشمی، معاون تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترمه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۳:۳۵
Background image

جلسه اختتامیه تفتیش وزارت تحصیلات عالی از سوی ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIS)، هیئت مؤظف مؤرخ 3/1/1400 خورشیدی، جلسه اختتامیه پروسۀ بازرسی در مقر وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت محترم دوکتور عباس بصیر،. . .

BACK TO NEWS