دور دیگر افتتاح برنامه آموزشی در اداره عالی بررسی

sao-af
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۰:۵۴
SAO

در تداوم برنامه های آموزشی امروز یکشنبه 17 سنبله 1398 هجری خورشیدی یک دور دیگر از برنامه های آموزشی با حضور استادان انستیتوت خانه موفقیت(TOFEL House ) وکارمندان در تالار سخنرانی های اداره توسط مجیب الرحمن شیرزاد معاون مالی و اداری این اداره افتتاح گردید.

ایشان در آغاز گفتند: که ارتقای توانایی مسلکی بررسان یکی از اولیت های کاری و پالیسی این اداره بوده که موج گونه و شتابان بسوی آن در حرکت است. ایشان علاوه نمودند: زبان انگلیسی که برای کارمندان این اداره در نظر گرفته شده به اساس امتحانی که قبلا در پوهنتون امریکایی اخذ گردیده بود راه اندازی گردیده است. کسانی که امتحان را سپری نمودند شامل سه کتگوری گردیدند. کسانی که سطح نمرات شان بالا بود به پروگرام های ارتقای ظرفیت FI A  و سایر پروگرام ها معرفی و کسانی که انگلیسی شان در حد ضعیف یا متوسط بود در کورس های 6 ماه و 9 ماهه زبان انگلسیی معرفی گردیدند.

sao

انستیتوت خانه موفقیت یا (TOFEL House )  توانست تقاضای آموزشی اداره را تکمیل و برنده  شود. انستیتیوت خانه موفقیت در بخش انگلیسی دارای  استادان  با تجربه و ازگذشته ها فعالیت داشته و یک انستیتوت مطمین که میتواند با وجه احسن تدریس زبان انگلیسی را در این اداره به پیش ببرد.

آقای شیرزاد افزود: آموزش و یادگیری پروسه دو طرفه هست نه یک طرفه و هفته وار از چگونگی حاضری، اشتراک صنفی ،کار خانگی، ازریابی شما و در نهایت نتیجه آن بالای اجراات هرکدام شما در اداره تاثیر گزار است. صرف موجودیت فزیکی شما در صنف کافی نیست. سرتیفیکتی که شما در آخر برنامه آموزشی بدست میاورید مهم نیست آنچه که برای ما ارزشمند است سطح  یاد گیری شما که آنرا در عمل پیاده کنید تا وظایف خویش را به وجه احسن به پیش ببرید.

sao

ایشان درمورد اشتراک کنندگان گفتند: استادان نتایج شما را پس از ارزیابی به اداره خواهند داد که در سرنوشت کاری شما تاثیرگذار خواهد بود و در اخیر معاون مالی و اداری اداره از همکاری انستیتوت خانه موفقیت سپاسگزاری نمود.

محمد علی شمس مدیر پروژه خانه موفقیت(TOFEL House) گفت: این کورس جهت فراگیری زبان انگلیس برای شما برگزار گردیده است از طرف انستیتوت  اطمینان میدهم  و نظر به تجارب که ما داریم صد ها نفر از این مرکز آموزشی لسان انگلیسی فارغ به شکل اکادمیک این زبان را آموختند که تعداد ایشان در سطح بین المللی، در محیط های علمی کار می‌کنند و تعداد فولبرایترها نیز داریم که از همین انتسیتوت فارغ شده اند.

sao

آقای شمس علاوه نمود: صنف های که اینجا ایجاد گردیه به دو سطح 6 ماه و 9  ماهه است و تدویر صنف ها به اساس ارزیابی از قبل صورت گرفته است. نماینده انستتیوت وعده سپرد که  اصطلاحات تفتیش را هم شامل تدریس می نماید.

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۰:۴۴
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری در بخش میدیا

به سلسه امضای تفاهم نامه های همکاری امروز چهار شنبه 27 سنبله 1398که برابر است به 18 سپتامبر 2019میلادی بین اداره عالی بررسی وشرکت دینامیک ویژن با حضورداشت معاونین اداره عالی بررسی به. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۰:۵۴
Background image

دور دیگر افتتاح برنامه آموزشی در اداره عالی بررسی

در تداوم برنامه های آموزشی امروز یکشنبه 17سنبله 1398 هجری خورشیدی یک دور دیگر از برنامه های آموزشی با حضور استادان انستیتوت خانه موفقیت(TOFEL House) وکارمندان در تالار . . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۶:۵۷
Background image

بزرگ‌داشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور در اداره عالی بررسی

امروز پنج‌شنبه ۳۱ اسد سال ۱۳۹٨ هجری خورشیدی که برابر است به ۲۲ اگست سال ۲۰۱۹ میلادی از صدمین سالروز استرداد استقلال افغانستان طی محفل باشکوهی با . . .

BACK TO NEWS