دور دیگر افتتاح برنامه آموزشی در اداره عالی بررسی

sao-af
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۰:۵۴
SAO

در تداوم برنامه های آموزشی امروز یکشنبه 17 سنبله 1398 هجری خورشیدی یک دور دیگر از برنامه های آموزشی با حضور استادان انستیتوت خانه موفقیت(TOFEL House ) وکارمندان در تالار سخنرانی های اداره توسط مجیب الرحمن شیرزاد معاون مالی و اداری این اداره افتتاح گردید.

ایشان در آغاز گفتند: که ارتقای توانایی مسلکی بررسان یکی از اولیت های کاری و پالیسی این اداره بوده که موج گونه و شتابان بسوی آن در حرکت است. ایشان علاوه نمودند: زبان انگلیسی که برای کارمندان این اداره در نظر گرفته شده به اساس امتحانی که قبلا در پوهنتون امریکایی اخذ گردیده بود راه اندازی گردیده است. کسانی که امتحان را سپری نمودند شامل سه کتگوری گردیدند. کسانی که سطح نمرات شان بالا بود به پروگرام های ارتقای ظرفیت FI A  و سایر پروگرام ها معرفی و کسانی که انگلیسی شان در حد ضعیف یا متوسط بود در کورس های 6 ماه و 9 ماهه زبان انگلسیی معرفی گردیدند.

sao

انستیتوت خانه موفقیت یا (TOFEL House )  توانست تقاضای آموزشی اداره را تکمیل و برنده  شود. انستیتیوت خانه موفقیت در بخش انگلیسی دارای  استادان  با تجربه و ازگذشته ها فعالیت داشته و یک انستیتوت مطمین که میتواند با وجه احسن تدریس زبان انگلیسی را در این اداره به پیش ببرد.

آقای شیرزاد افزود: آموزش و یادگیری پروسه دو طرفه هست نه یک طرفه و هفته وار از چگونگی حاضری، اشتراک صنفی ،کار خانگی، ازریابی شما و در نهایت نتیجه آن بالای اجراات هرکدام شما در اداره تاثیر گزار است. صرف موجودیت فزیکی شما در صنف کافی نیست. سرتیفیکتی که شما در آخر برنامه آموزشی بدست میاورید مهم نیست آنچه که برای ما ارزشمند است سطح  یاد گیری شما که آنرا در عمل پیاده کنید تا وظایف خویش را به وجه احسن به پیش ببرید.

sao

ایشان درمورد اشتراک کنندگان گفتند: استادان نتایج شما را پس از ارزیابی به اداره خواهند داد که در سرنوشت کاری شما تاثیرگذار خواهد بود و در اخیر معاون مالی و اداری اداره از همکاری انستیتوت خانه موفقیت سپاسگزاری نمود.

محمد علی شمس مدیر پروژه خانه موفقیت(TOFEL House) گفت: این کورس جهت فراگیری زبان انگلیس برای شما برگزار گردیده است از طرف انستیتوت  اطمینان میدهم  و نظر به تجارب که ما داریم صد ها نفر از این مرکز آموزشی لسان انگلیسی فارغ به شکل اکادمیک این زبان را آموختند که تعداد ایشان در سطح بین المللی، در محیط های علمی کار می‌کنند و تعداد فولبرایترها نیز داریم که از همین انتسیتوت فارغ شده اند.

sao

آقای شمس علاوه نمود: صنف های که اینجا ایجاد گردیه به دو سطح 6 ماه و 9  ماهه است و تدویر صنف ها به اساس ارزیابی از قبل صورت گرفته است. نماینده انستتیوت وعده سپرد که  اصطلاحات تفتیش را هم شامل تدریس می نماید.

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۱
Background image

افتتاح مرکز آموزشی در اداره عالی بررسی

محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی بررسی قبل از ظهر امروز تاریخ 14 جدی 1398 با حضور معاون مسلکی، معاون مالی واداری و جمع همکاران اداره؛ مرکز آموزشی اداره عالی بررسی را افتتاح نمود. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲
Background image

گرامیداشت از قانون اساسی کشور در اداره عالی بررسی

امروز به تاریخ ۱۲ جدی ۱۳۹۸ با حضور معاون مالی واداری اداره عالی بررسی، متخصص کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، هیئت رهبری و کارمندان اداره عالی بررسی در تالار . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۵ - ۸:۴۶
Background image

پایان برنامه آموزشی مسلکی دوازده‌روزه برای مفتشین اداره عالی بررسی

محترم محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی بررسی امروز چهار شنبه مورخ 4 جدی 1398 در محفل اختتام برنامه آموزشی مسلکی دوازده‌روزه برای مفتشین این اداره که در آن . . .

BACK TO NEWS