رئیس جدید تفتیش تصدی‌ها و شرکت‌های دولتی اداره عالی تفتیش معرفی گردید

sao-af
شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۶ - ۷:۵۸
sao

محترم فضل هادی فضل، معاون در امور تفتیش‌ مالی و تفتیش رعایت اسناد تقنینی امروز شنبه، ششم جدی 1399 خورشیدی، در حالی‌که هیئت رهبری اداره نیز حضور داشتند، محترم غلام حیدر رسولی را به‌حیث رئیس تفتیش تصدی‌ها و شرکت‌های دولتی اداره عالی تفتیش به رؤسا و کارمندان این اداره معرفی نمود.

محترم فضل هادی فضل در محفل معرفی غلام حیدر رسولی ضمن تبریکی به وی گفت: با توجه به شناختی که از آقای رسولی داریم، ایشان از تجارب خوبی در زمینۀ تفتیش برخوردار اند و ابراز امیدواری کرد که اقای رسولی با استفاده از اندوخته های شان اداره عالی تفتیش را در راستای نیل به اهداف تعیین شده کمک نماید.

sao

سپس غلام حیدر رسولی، رئیس جدید تصدی‌ها و شرکت‌های دولتی از اعتماد هیئت رهبری اداره عالی تفتیش اظهار خرسندی و تشکری نموده، تعهد و تلاش پیگیر خویش را در راستای تحقق اهداف اداره ابراز و خواهان حمایت و همکاری رهبری اداره در وظایف محوله گردید.

sao

قابل یادآوری است که محترم غلام حیدر رسولی از طریق رقابت آزاد (پروژه تغییر) کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی این کرسی را احراز نموده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۴:۳۱
Background image

جلسه افتتاحیه تفتیش وزارت معارف از سوی ادارۀ عالی تفتیش دایر گردید

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIs)، هیئت مؤظف مؤرخ 11/2/1400خورشیدی، جلسه معرفی و افتتاحیه چگونگی اجرای تفتیش رعایت قوانین و مقررات در مقر، وزارت معارف با حضور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۷:۳۶
Background image

تفاهم نامه همکاری میان اداره عالی تفتیش و نهاد بین المللی ACCA

ادارۀ عالی تفتیش خرسند است که یاد داشت تفاهم‌ همکاری را با نهاد بین المللی(ACCA) بتاریخ 14/2/1400 خورشیدی، با حضور محترم سید بلال هاشمی، معاون تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترمه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۳:۳۵
Background image

جلسه اختتامیه تفتیش وزارت تحصیلات عالی از سوی ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIS)، هیئت مؤظف مؤرخ 3/1/1400 خورشیدی، جلسه اختتامیه پروسۀ بازرسی در مقر وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت محترم دوکتور عباس بصیر،. . .

BACK TO NEWS