محفل تودیعی معاون مالی و اداری اداره عالی تفتیش

sao-af
یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۳۰ - ۸:۱۸
sao

محفلی که به مناسبت خداحافظی محترم مجیب الرحمن شیرزاد، معاون مالی و اداری اداره عالی تفتیش با حضور داشت محترم محمد نعیم حقمل، رئیس عمومی اداره عالی تفتیش، فضل هادی فضل، معاون در امور تفتیش های مالی و تفتیش رعایت اسناد تقنینی، رؤسا، آمرین و سایر کارمندان این اداره امروز یک‌شنبه 30 قوس 1399خورشیدی در تالار اداره عالی تفتیش برگزار شد که در آن از تلاش های خستگی ناپذیر، کارکردها و دستآوردهای وی توصیف و تمجید گردید.

محفل با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید و سپس محترم محمد نعیم حقمل، رئیس عمومی اداره تفتیش ضمن تبریکی سمت جدید آقای شیرزاد به عنوان معین عواید و گمرکات وزارت محترم مالیه، نقش وی را طی سال های گذشته در این اداره کلیدی خوانده گفت: محترم شیرزاد در مدت نزدیک به سه سال به وطن و مردم خویش صادقانه خدمت کرد و در بهبود و انکشاف اداره سهم ارزنده ای را ایفا نمود.

sao

متعاقباٌ محترم فضل هادی فضل، معاون در امور تفتیش های مالی و تفتیش رعایت اسناد تقنینی، آقای شیرزاد را یک شخص مهربان و صادق خواند و از تلاش های پیگیر و رفتار دوستانه وی با همکاران یادآوری کرد.

در اخیر محترم مجیب الرحمن شیرزاد از هیئت رهبری و کارمندان اداره عالی تفتیش اظهار خرسندی و تشکری نموده گفت: جای بسا خوشی است که هیئت رهبری و کارمندان اداره از کارکردهای من راضی اند. هدف من نیز همین است که در هرکجایی باشم به مردم خویش صادقانه خدمت نمایم و به همکاری خویش ادامه دهم.

sao

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۴:۳۱
Background image

جلسه افتتاحیه تفتیش وزارت معارف از سوی ادارۀ عالی تفتیش دایر گردید

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIs)، هیئت مؤظف مؤرخ 11/2/1400خورشیدی، جلسه معرفی و افتتاحیه چگونگی اجرای تفتیش رعایت قوانین و مقررات در مقر، وزارت معارف با حضور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۷:۳۶
Background image

تفاهم نامه همکاری میان اداره عالی تفتیش و نهاد بین المللی ACCA

ادارۀ عالی تفتیش خرسند است که یاد داشت تفاهم‌ همکاری را با نهاد بین المللی(ACCA) بتاریخ 14/2/1400 خورشیدی، با حضور محترم سید بلال هاشمی، معاون تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترمه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۳:۳۵
Background image

جلسه اختتامیه تفتیش وزارت تحصیلات عالی از سوی ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIS)، هیئت مؤظف مؤرخ 3/1/1400 خورشیدی، جلسه اختتامیه پروسۀ بازرسی در مقر وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت محترم دوکتور عباس بصیر،. . .

BACK TO NEWS