معرفی سه تن از رؤسا اداره عالی بررسی

sao-af
شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۷:۱۹
sao

روز پنج‌شنبه 10 اسد سال 1398 هجری خورشیدی محمد نعیم حقمل، رئیس اداره عالی بررسی براساس حکم شماره (1254) مورخ 5/5/1398 مقام عالی ریاست جمهوری، امین‌الله یونسی را به حیث رئیس ریاست بررسی ادارات بودجوی محلی، سید امین امین را به حیث رئیس تحلیل گزارشات بررسی و مختار آغا سیدی را به حیث سرپرست ریاست بررسی داخلی و کنترول کیفیت معرفی نمود.

این برنامه که با حضورداشت منسوبان اداره عالی بررسی در تالار مطبوعاتی این اداره برگزار گردیده بود، با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله کریم آغاز گردید. آقای حقمل حین سخنرانی در این برنامه تقرر مختار آغا سیدی را به عنوان سرپرست ریاست بررسی داخلی و کنترول و کیفیت مبارک گفته و تبدیلی آقای امین و یونسی را به ریاست‌های تحلیل گزارشات بررسی و بررسی ادارات بودجوی محلی براساس لیاقت و شایسته‌گی خواند.

وی افزود: از آن جایی که ریاست تحلیل گزارشات بررسی یکی از بست‌های کلیدی و مهم اداره است و تقاضای تجربه و دانش فراوانی را می‌کند، بناً آقای امین را به این بخش تبدیل نمودیم و هم‌چنان بادرنظرداشت کارکرد و فعالیت‌های موثر آقای یونسی هیأت رهبری اداره توافق به انتقال وی به ریاست بررسی ادارات بودجوی محلی نمودند.

sao

سید امین امین، رئیس ریاست تحلیل گزارشات بررسی پس از سپاس‌گزاری از اعتماد رئیس و هیأت رهبری اداره عالی بررسی گفت: تحلیل گزارش‌های بررسی یکی از کارهای مهم اداره است و من با درنظرداشت تجربه 34 ساله‌ام در این اداره، سعی خواهم نمود که آن را به گونه بهتر از قبل انجام بدهم. با این که تحلیل یک مساله بسیار مهم و مسلکی اداره است، بی میلی مفتشین به کار در بخش مرکز یکی از مشکل‌های اداره است که در آینده نزدیک این مشکل نیز از میان برداشته خواهد شد.

وی در ادامه به اجرای بهتر مسوولیت‌هایش تعهد سپرد و گفت که با تمامی نیرو برای رسیدن به اهداف اداره تلاش خواهد ورزید.

sao

پس از آن آقای یونسی ضمن سپاس‌گزاری از رئیس و هیأت رهبری اداره گفت: این مسوولیت خطیر به ما سپرده شده تا با روحیه همه جانبه همکاری، با سعی و تلاش بتوانیم اهداف وظیفوی خود را مطابق به قوانین، مقررات و رهنمایی‌های سودمند و مسلکی مقامات این اداره به وجه احسن انجام بدهیم.

وی اضافه نمود: بدون شک ریفورم و اصلاحات در ساختار اداره و انکشاف متداوم آن یک امر طبیعی و اجتناب پذیر است. در واقع  تغییر و تبدیل از یک بست به بست دیگر اصلاحات محسوب می‌شود که در برنامه‌های کاری این اداره وجود دارد و از اولویت‌های کاری آن به شمار می‌رود و این مسوولیت ما است که در تحقق این اهداف با اداره همکار باشیم.

sao

در ادامه مختار آغا سیدی، ریاست بررسی داخلی و کنترول کیفیت را در ساختار اداره یکی دیگر از بست‌های مهم دانسته، بیان داشت: من هم نیز به نوبه خود از مقامات این اداره اظهار سپاس‌گزاری نموده و تعهد می‌سپارم که این مسوولیت بزرگ را با صداقت و ایمان انجام داده و برای خدمت به وطن از هیچ تلاشی دریغ نکنم.

sao

این در حالیست که پیش از آن سید امین امین به عنوان رئیس ریاست بررسی ادارات بودجوی محلی و امین‌الله یونسی به عنوان رئیس ریاست بررسی داخلی و کنترول و کیفیت در این اداره وظیفه اجرا می‌نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۱
Background image

افتتاح مرکز آموزشی در اداره عالی بررسی

محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی بررسی قبل از ظهر امروز تاریخ 14 جدی 1398 با حضور معاون مسلکی، معاون مالی واداری و جمع همکاران اداره؛ مرکز آموزشی اداره عالی بررسی را افتتاح نمود. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲
Background image

گرامیداشت از قانون اساسی کشور در اداره عالی بررسی

امروز به تاریخ ۱۲ جدی ۱۳۹۸ با حضور معاون مالی واداری اداره عالی بررسی، متخصص کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی، هیئت رهبری و کارمندان اداره عالی بررسی در تالار . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۵ - ۸:۴۶
Background image

پایان برنامه آموزشی مسلکی دوازده‌روزه برای مفتشین اداره عالی بررسی

محترم محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی بررسی امروز چهار شنبه مورخ 4 جدی 1398 در محفل اختتام برنامه آموزشی مسلکی دوازده‌روزه برای مفتشین این اداره که در آن . . .

BACK TO NEWS