معرفی سه تن از رؤسا اداره عالی بررسی

sao-af
شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۷:۱۹
sao

روز پنج‌شنبه 10 اسد سال 1398 هجری خورشیدی محمد نعیم حقمل، رئیس اداره عالی بررسی براساس حکم شماره (1254) مورخ 5/5/1398 مقام عالی ریاست جمهوری، امین‌الله یونسی را به حیث رئیس ریاست بررسی ادارات بودجوی محلی، سید امین امین را به حیث رئیس تحلیل گزارشات بررسی و مختار آغا سیدی را به حیث سرپرست ریاست بررسی داخلی و کنترول کیفیت معرفی نمود.

این برنامه که با حضورداشت منسوبان اداره عالی بررسی در تالار مطبوعاتی این اداره برگزار گردیده بود، با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله کریم آغاز گردید. آقای حقمل حین سخنرانی در این برنامه تقرر مختار آغا سیدی را به عنوان سرپرست ریاست بررسی داخلی و کنترول و کیفیت مبارک گفته و تبدیلی آقای امین و یونسی را به ریاست‌های تحلیل گزارشات بررسی و بررسی ادارات بودجوی محلی براساس لیاقت و شایسته‌گی خواند.

وی افزود: از آن جایی که ریاست تحلیل گزارشات بررسی یکی از بست‌های کلیدی و مهم اداره است و تقاضای تجربه و دانش فراوانی را می‌کند، بناً آقای امین را به این بخش تبدیل نمودیم و هم‌چنان بادرنظرداشت کارکرد و فعالیت‌های موثر آقای یونسی هیأت رهبری اداره توافق به انتقال وی به ریاست بررسی ادارات بودجوی محلی نمودند.

sao

سید امین امین، رئیس ریاست تحلیل گزارشات بررسی پس از سپاس‌گزاری از اعتماد رئیس و هیأت رهبری اداره عالی بررسی گفت: تحلیل گزارش‌های بررسی یکی از کارهای مهم اداره است و من با درنظرداشت تجربه 34 ساله‌ام در این اداره، سعی خواهم نمود که آن را به گونه بهتر از قبل انجام بدهم. با این که تحلیل یک مساله بسیار مهم و مسلکی اداره است، بی میلی مفتشین به کار در بخش مرکز یکی از مشکل‌های اداره است که در آینده نزدیک این مشکل نیز از میان برداشته خواهد شد.

وی در ادامه به اجرای بهتر مسوولیت‌هایش تعهد سپرد و گفت که با تمامی نیرو برای رسیدن به اهداف اداره تلاش خواهد ورزید.

sao

پس از آن آقای یونسی ضمن سپاس‌گزاری از رئیس و هیأت رهبری اداره گفت: این مسوولیت خطیر به ما سپرده شده تا با روحیه همه جانبه همکاری، با سعی و تلاش بتوانیم اهداف وظیفوی خود را مطابق به قوانین، مقررات و رهنمایی‌های سودمند و مسلکی مقامات این اداره به وجه احسن انجام بدهیم.

وی اضافه نمود: بدون شک ریفورم و اصلاحات در ساختار اداره و انکشاف متداوم آن یک امر طبیعی و اجتناب پذیر است. در واقع  تغییر و تبدیل از یک بست به بست دیگر اصلاحات محسوب می‌شود که در برنامه‌های کاری این اداره وجود دارد و از اولویت‌های کاری آن به شمار می‌رود و این مسوولیت ما است که در تحقق این اهداف با اداره همکار باشیم.

sao

در ادامه مختار آغا سیدی، ریاست بررسی داخلی و کنترول کیفیت را در ساختار اداره یکی دیگر از بست‌های مهم دانسته، بیان داشت: من هم نیز به نوبه خود از مقامات این اداره اظهار سپاس‌گزاری نموده و تعهد می‌سپارم که این مسوولیت بزرگ را با صداقت و ایمان انجام داده و برای خدمت به وطن از هیچ تلاشی دریغ نکنم.

sao

این در حالیست که پیش از آن سید امین امین به عنوان رئیس ریاست بررسی ادارات بودجوی محلی و امین‌الله یونسی به عنوان رئیس ریاست بررسی داخلی و کنترول و کیفیت در این اداره وظیفه اجرا می‌نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۰:۴۴
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری در بخش میدیا

به سلسه امضای تفاهم نامه های همکاری امروز چهار شنبه 27 سنبله 1398که برابر است به 18 سپتامبر 2019میلادی بین اداره عالی بررسی وشرکت دینامیک ویژن با حضورداشت معاونین اداره عالی بررسی به. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۰:۵۴
Background image

دور دیگر افتتاح برنامه آموزشی در اداره عالی بررسی

در تداوم برنامه های آموزشی امروز یکشنبه 17سنبله 1398 هجری خورشیدی یک دور دیگر از برنامه های آموزشی با حضور استادان انستیتوت خانه موفقیت(TOFEL House) وکارمندان در تالار . . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۶:۵۷
Background image

بزرگ‌داشت از صدمین سالروز استرداد استقلال کشور در اداره عالی بررسی

امروز پنج‌شنبه ۳۱ اسد سال ۱۳۹٨ هجری خورشیدی که برابر است به ۲۲ اگست سال ۲۰۱۹ میلادی از صدمین سالروز استرداد استقلال افغانستان طی محفل باشکوهی با . . .

BACK TO NEWS