گزارش تفتیش برای شهروندان

sao-af
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۶:۴۵
sao


ذینفعان اداره عالی تفتیش را ادارات، سازمان ها، نهادها، شهروندان و افراد مختلف شامل می شود، که اداره عالی تفتیش تلاش می ورزد تا از طریق اجرای تفتیش های مؤثر مراجع و شریک سازی گزارش آن ارتباط مفید و مؤثر با ذینفعان خویش داشته باشد.
یک بخش ذینفعان اداره عالی تفتیش را شهروندان تشکیل می دهد، که رهبری اداره عالی تفتیش اجراآت موثر و مفید را برای دسترسی شهروندان به اطلاعات و معلومات انجام داده است، که می توان، به دخیل سازی شهروندان در پروسه تفتیش و نشر گزارش های تفتیش مراجع در فارمت مشخص بنام گزارش تفتیش برای شهروندان اشاره کرد.
گزارش های تفتیش برای شهروندان به زبان ساده، روان و عام فهم ترتیب و از طریق رسانه های اجتماعی جهت آگاهی شهروندان به نشر سپرده می شود.
اخیراً گزارش تفتیش حساب قطعیه دولت و یک گزارش تفتیش عملکرد در فارمت گزارش تفتیش برای شهروندان جهت آگاهی شهروندان، از طریق ویب سایت اداره بدست نشر سپرده شده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۶:۴۵
Background image

گزارش تفتیش برای شهروندان


ذینفعان اداره عالی تفتیش را ادارات، سازمان ها، نهادها، شهروندان و افراد مختلف شامل می شود، که اداره عالی تفتیش تلاش می ورزد تا از طریق اجرای تفتیش های مؤثر مراجع و شریک سازی گزارش آن. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۶:۴۸
Background image

نقش افکار و نظریات شهروندان در تفتیش های مشارکتی

اداره عالی تفتیش به منظور افزایش بیشتر شفافیت، حسابدهی و ایجاد اعتماد میان شهروندان و ادارات سکتور عامه ، اجرای تفتیش های مشارکتی را قبلا آغاز نموده است. در اینگونه تفتیش ها تیمی که. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۵ - ۵:۵۳
Background image

روند بایومتریک برای اخذ تذکره الکترونیکی در اداره عالی تفتیش آغاز گردید

پروسه بایومتریک کارمندان اداره عالی تفتیش جهت اخذ تذکره تابعیت به شکل الکترونیکی امروز سه شنبه 15/07/1399 خورشیدی، از سوی تیم سیار اداره ملی احصائیه و معلومات در این اداره افتتاح شد.
. . .

BACK TO NEWS