تفتیش و نقش آن در مبارزه با فساد

sao-af
شنبه ۱۳۹۹/۴/۷ - ۷:۹
پلټنه

اداره عالی تفتیش به‌منظور دخیل سازی شکایات، پیشنهادات و نظریات شهروندان منابع ذیل را ایجاد نموده‌ است:

  •  صندوق شکایات
  •  فورم ثبت شکایات در ویب سایت

بناءً شهروندان می‌توانند، نقش مهم و مؤثری از طریق ثبت شکایات (به‌صورت آنلاین از طریق انترنت و همچنان به‌صورت کتبی از طریق صندوق شکایات)، ایفاء نمایند. شهروندان، نهادهای مدنی و رسانه‌ای شکایات و پیشنهادات خویش را در ارتباط به کمی و کاستی‌های موضوعات و مسائل مختلف مربوط به ادارات عامه، به‌خصوص شکایت از وجود داشتن فساد در استفاده از کمک‌های که در ارتباط مبارزه با ویروس کرونا صورت گرفته، داشته باشند، می‌توانند از طریق منابع نامبرده به ثبت برسانند تا اداره عالی تفتیش که یکی از وظایف اساسی آن مبارزه با فساد است، آن را تفتیش و نتیجه گزارش آن را از طریق رسانه‌های اجتماعی جهت آگاهی شهروندان به نشر برساند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۲۰
Background image

ارایه پرزنتیشن از سوی مسئولین اداره عالی تفتیش در مورد گزارش تفتیش حساب قطعیه سال مالی 1398 دولت به کمیسون مالی و بودجه ولسی جرگه

مسئولین اداره عالی تفتیش امروز پنجشنبه سوم میزان 1399 خورشیدی، طی نشستی با کمیسیون مالی و بودجه ولسی جرگه شورای ملی، که در آن محترم رحمت الله سوله مل؛ رئیس عمومی تفتیش مالی، سید امین. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱ - ۵:۹
Background image

تدویر جلسه هیئت رهبری اداره عالی تفتیش با رئیس و اعضای کمیسیون مالی و بودجه ولسی جرگه

رئیس عمومی اداره عالی تفتیش به منظور ارایه معلومات مختصر در ارتباط به گزارش حساب قطعیه سال مالی 1398 دولت و سایر گزارش های این اداره در جلسهء روز یک شنبه سی ام سنبله 1399 با رئیس و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۸:۵۵
Background image

ﺟﻠﺴﻪ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﺗﺪﻭﯾﺮ ﯾﺎﻓﺖ

ﺟﻠﺴﻪ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺭسیدگی ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ مورخ 1399-6-24 ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﯼ، ﺗﺤﺖ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﻓﻀل ﻫﺎﺩﯼ ﻓﻀﻞ؛ ﻣﻌﺎﻭﻥ در امور ﺗﻔﺘﯿﺶ ﻫﺎﯼﻣﺎﻟﯽ ﻭ تفتیش رعایت اسناد تقنینی و ﺭﺋﯿﺲ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ. . .

BACK TO NEWS