اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۴:۲۲
Background image

پیرامون تطبیق پالیسی منع آزار و اذیت زنان برای کارمندان اناث اداره عالی تفتیش معلومات ارایه شد

محترم بلقیس مهدی زاده، آمر جندر اداره عالی تفتیش پیرامون قانون منع خشونت علیه زنان در ادارات، حقوق و مکلفیت‌های آنان و نیز ایجاد کمیته منع آزار و اذیت زنان در اداره عالی تفتیش امروز یک. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۴:۴۴
Background image

نقش افکار و نظریات شهروندان در بهبود شفافیت و پاسخگویی

اداره عالی تفتیش به منظور افزایش و ارتقای هر چه بیشتر شفافیت، حسابدهی و ایجاد اعتماد میان شهروندان و ادارات عامه ، تفتیش های مشارکتی را در مراجع به اجرا می گذارد. در اینگونه تفتیش ها. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴
Background image

رئیس جدید تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون اداره عالی تفتیش معرفی شد

محترم محمد نسیم سحر در بست رتبه دوم به‌ حیث رئیس تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون که از طریق رقابت آزاد موفق به احراز این کرسی شده است، شنبه مؤرخ ۲۵ دلو ۱۳۹۹، از سوی محترم محمد. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۶
Background image

اداره عالی تفتیش پیرامون فعالیت‌ها و دستآورد‌های یک ساله‌اش به ملت گزارش داد

گزارش کارکرد‌ها و دستآوردهای سال مالی۱۳۹۹ ادارۀ عالی تفتیش در برنامۀ گزارش‌دهی حکومت به ملت، امروز یک شنبه ۱۹ دلو۱۳۹۹خورشیدی، در پنج بخش(نهادینه‌سازی و تقویت اداره عالی تفتیش، ارتقای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۴:۵۴
Background image

آگاهی ‌دهی از حق و قانون دسترسی به اطلاعات در اداره عالی تفتیش

آگاهی‌دهی از حق و قانون دسترسی به اطلاعات در حضور داشت محترم عالم شاه ابراهیمی، معاون مالی و اداری و رؤسای محترم اداره عالی تفتیش از سوی محترمه زهرا موسوی، کمیشنر کمیسیون دسترسی به. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۸
Background image

نقش شهروندان در شفافیت و پاسخگویی

اداره عالی تفتیش چارچوبی را برای شناخت بیشتر و ایجاد اعتماد عمومی میان شهروندان و سکتور عامه بنا نهاده است که در آن شهروندان می توانند از کمی و کاستی های فعالیت ها و عملکردهای سکتور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۷:۲۱
Background image

جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان تدویر یافت

نهمین جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان به روز چهار شنبه مورخ اول دلو 1399 خورشیدی تحت ریاست محترم سید بلال هاشمی، معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و رئیس کمیته. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۶
Background image

از هفدهمین سالگرد قانون اساسی کشور در اداره عالی تفتیش بزرگداشت شد

محفلی به مناسبت تجلیل از هفدهمین سالگرد قانون اساسی کشور با حضور داشت محترم امین الله یونسی، رئیس تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و مصوونیت اجتماعی، محترم صفی الله بری، رئیس تفتیش عواید،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۹:۱۸
Background image

گزارش های تفتیش برای شهروندان

اداره عالی تفتیش به منظور اطلاع و آگاهی شهروندان از عملکردها، اجراآت و چگونگی مصارف و عواید دولت گزارش های تفتیش مراجع را در فارمت مشخص تحت عنوان گزارش تفتیش شهروندان به نشر می سپارد،. . .

Pagination