جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان در اداره عالی بررسی دایر گردید

sao-af
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۳
sao

جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان به‌روز چهارشنبه مورخ ۱۴ حوت سال ۱۳۹۸ خورشیدی تحت ریاست محترم فضل هادی فضل معاون مسلکی اداره عالی بررسی و رئیس کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان و اعضای کمیته در تالار جلسات این اداره برگزار گردید.

ابتدای این نشست با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید آغاز گردید و به تعقیب آن رئیس کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان در ارتباط به اهمیت و ارزش بررسی‌های مشارکتی صحبت کرده افزودند: اداره عالی بررسی توجه خاص به افزایش شفافیت و حسابدهی در ادارات عامه دارد، روی همین ملحوظ اخیراً زمینه اشتراک شهروندان در بررسی‌ها را روی دست گرفته است که در این‌ گونه بررسی ها‌ نماینده‌ نهادهای مدنی به نمایندگی از شهروندان در بررسی‌های ادارات  اشتراک می‌نمایند.

فضل هادی فضل رئیس کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان بخش نخست آجندای جلسه که شامل نهایی سازی مسوده استراتیژی مشارکت شهروندان بود پرداخت؛ نظریات و پیشنهاد‌های خویش را با اعضای جلسه شریک نمودند که اعضای جلسه نیز هرکدام به‌نوبه خود نظریات و پیشنهاد‌های خویش را به‌منظور غنامندی آن مسوده بیان نمودند.

متعاقبا آجندای جلسه که شامل نهایی سازی مسوده رهنمود دریافت و رسیدگی به شکایات شهروندان بود از جانب ریاست جلسه پیشکش گردید و اشتراک کنندگان جلسه هرکدام نظریات و پیشنهاد‌های بهبودی‌شان را در رابطه به موضوع شریک نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۲۰
Background image

ارایه پرزنتیشن از سوی مسئولین اداره عالی تفتیش در مورد گزارش تفتیش حساب قطعیه سال مالی 1398 دولت به کمیسون مالی و بودجه ولسی جرگه

مسئولین اداره عالی تفتیش امروز پنجشنبه سوم میزان 1399 خورشیدی، طی نشستی با کمیسیون مالی و بودجه ولسی جرگه شورای ملی، که در آن محترم رحمت الله سوله مل؛ رئیس عمومی تفتیش مالی، سید امین. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱ - ۵:۹
Background image

تدویر جلسه هیئت رهبری اداره عالی تفتیش با رئیس و اعضای کمیسیون مالی و بودجه ولسی جرگه

رئیس عمومی اداره عالی تفتیش به منظور ارایه معلومات مختصر در ارتباط به گزارش حساب قطعیه سال مالی 1398 دولت و سایر گزارش های این اداره در جلسهء روز یک شنبه سی ام سنبله 1399 با رئیس و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۴ - ۸:۵۵
Background image

ﺟﻠﺴﻪ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﺗﺪﻭﯾﺮ ﯾﺎﻓﺖ

ﺟﻠﺴﻪ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺭسیدگی ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ مورخ 1399-6-24 ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﯼ، ﺗﺤﺖ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﻓﻀل ﻫﺎﺩﯼ ﻓﻀﻞ؛ ﻣﻌﺎﻭﻥ در امور ﺗﻔﺘﯿﺶ ﻫﺎﯼﻣﺎﻟﯽ ﻭ تفتیش رعایت اسناد تقنینی و ﺭﺋﯿﺲ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺭ. . .

BACK TO NEWS