همه داوطلبی ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۸ - ۵:۴۲
Background image

اعلان مجدد پروژه تهیه و تدارک لوازم تکنالوژی معلوماتی برای کمپیوتر لب اداره عالی تفتیش

اداره عالی تفتیش از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل می آورد تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک لوازم تکنالوژی معلوماتی برای کمپیوتر لب این اداره که بار دوم به اعلان سپرده شده است، . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۰:۲۹
Background image

نشر اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد پروژه تهیه وتدارک سرور وکمپیوترهای لب تاپ بابت سال مالی 1400 اداره عالی تفتیش

بدینوسیله به تأسی از فقره(2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود ، اداره عالی تفتیش در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک سرور و کمپیوتر های لب تاپ مورد ضرورت . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۵:۵۰
Background image

نشر اعلان پروژه اعمار و تجهیز دیتا سنتر اداره عالی تفتیش

اداره عالی تفتیش از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل می آورد تا در پروسه داوطلبی پروژه اعمار و تجهیز دیتا سنتر این اداره که به اعلان سپرده شده است، اشتراک نموده و شرطنامه مربوطه را . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۴:۱۴
Background image

اعلان پروژه تهیه و تدارک لوازم تکنالوژی معلوماتی برای کمپیوتر لب

اداره عالی تفتیش از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل می آورد تا در پروسه داوطلبی پروژه تهیه و تدارک لوازم تکنالوژی معلوماتی برای کمپیوتر لب مورد ضرورت این اداره، اشتراک نموده و . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد تهیه و تدارک فلتر و مبلایل مورد ضرورت سال مالی ۱۴۰۰ اداره عالی تفتیش

بدینوسیله به تأسی از فقره ۲ ماده ۴۳ قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، اداره عالی تفتیش در نظر دارد قرارداد تهیه و تدارک فلتر و مبلایل مورد ضرورت سال مالی ۱۴۰۰ خویش را به شرکت . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۷:۹
Background image

اعلان 1215 قلم اجناس داغمه در رادیو و جراید

اداره عالی تفتیش قرار است به تعداد (1215) قلم اجناس داغمه رابه لیلام بگذارد، شرکت ها و اشخاصی که خواهش اشتراک در مجلس مزایده را داشته باشند بعد از نشر اعلان الی تاریخ 1400/2/14 درخواست . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۶ - ۳:۵۰ کابل
Background image

پروژۀ تهیه وتدارک سرور و کمپیوتر های لب تاپ اداره عالی تفتیش

ادارۀ عالی تفتیش از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل می‌آورد تا در پروسه داوطلبی پروژۀ تهیه وتدارک سرور وکمپیوترهای لب تاپ ادارۀ عالی تفتیش  اشتراک نموده و شرطنامه مربوطه را به صورت . . .

شنبه ۱۴۰۰/۱/۲۱ - ۹:۶
Background image

نشر اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد پروژه تهیه و تدارک تیل مورد ضرورت سال مالی 1400 اداره عالی تفتیش

بدینوسیله به تأسی از فقره 2 ماده 43 قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی تفتیش در نظر دارد قرارداد تهیه و تدارک تیل مورد ضرورت سال مالی 1400 خویش را به شرکت خدمات . . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۳۰ - ۵:۵۴
Background image

اعلان 1215 قلم اجناس داغمه در رادیو و جراید

اداره عالی تفتیش قرار است به تعداد (1215) قلم اجناس داغمه رابه لیلام بگذارد، شرکت ها و اشخاصی که خواهش اشتراک در مجلس مزایده را داشته باشند بعد از نشر اعلان الی تاریخ 1400/1/11 درخواست . . .

Pagination