جلسۀ اختتامیه هیئت موظف تفتیش در ناحیه اول شاروالی کابل تدویر یافت

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۱:۴۲
dfsf

هیئت موظف اداره عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش در ناحیه اول شاروالی کابل که در آن محترم مولوی صدیق الله عزیزی آمر ریاست تفتیش عملکرد و محیط زیست، محترم محمد حلیم شکران آمر تفتیش شاروالی ها، اعضای هیئت موظف تفتیش، محترم مولوی محمد عالم عاصم رئیس ناحیه اول و سایر اعضای آن ناحیه مورخ ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴5 هـ ق ، دایر نمود. 
در جلسه نامبرده، مسئولین اداره عالی تفتیش بخاطر همکاری در قسمت ارایه اسناد در جریان روند بررسی تشکری نموده و در مورد یافته ها و مسوده گزارش تفتیش با مسئولین ناحیه اول شاروالی کابل بحث و گفتگو نمودند. در اخیر یک کاپی از مسوده گزارش تفتیش نیز جهت اظهار نظر به آنها ارایه گردید.

sdfsfgdg

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS