جلسۀ افتتاحیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در ناحیه یازدهم شاروالی کابل تدویر یافت

org_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۷
dssdf

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را با مسئولین ناحیه یازدهم شاروالی شهر کابل که در آن محترم مولوی محمد حسن موسی زی رئیس تفتیش شاروالی‌ها، آمر و اعضای هیئت موظف، محترم فضل الله زاهد معاون ناحیه یازدهم شاروالی کابل و سایر مسئولین آن ناحیه نیز حضور داشتند، مورخ 30 رجب المرجب 1445 هـ ق، دایر نمود.
جلسۀ با تلاوتی آیاتی از کلام الله مجید آغاز سپس هیئت موظف پیرامون اهمیت تفتیش در سکتور عامه، صلاحیت‌ها و مسئولیت‌های ادارۀ عالی تفتیش و مکلفیت‌های مرجع تحت بازرسی توضیحات لازم ارایه نموده و هدف اصلی اداره عالی تفتیش را حراست از دارایی عامه دانسته است. 
در اخیر محترم فضل الله زاهد پروسه تفتیش را عملیه ایجاد اصلاحات در ادارات عنوان نموده و با هیئت موظف اداره عالی تفتیش در رابطه به ارایه اسناد و سایر موضوعات تعهد همکاری نمودند.

sdffddss

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS