جلسۀ افتتاحیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردید

org_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۹:۹
dsfs

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در وزارت امور شهدا و معلولین که در آن محترم مفتی محمد انورالحق مفتش ریاست تفتیش سکتور امنیتی، دفاعی و مصئونیت اجتماعی، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور امنیتی، دفاعی و مصئونیت اجتماعی، محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین و سایر کارمندان آن وزارت نیز حضور داشتند، مورخ ۲۶ رجب المرجب ۱۴۴۵ هـ ق، دایر نمود.
در این جلسه هیئت موظف اداره عالی تفتیش در مورد اهمیت و ارزش تفتیش رعایت قوانین و مقررات در ادارات امارتی صحبت نموده و از مسئولان وزارت امور شهدا و معلولین در رابطه به اجرای پروسه تفتیش تقاضای همکاری نمودند.
در ادامه این جلسه رئیس مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین در مورد اجرای تفتیش بخاطر اصلاحات در اجراآت اداراتی امارتی مفصلا صحبت نموده و در قسمت  ارایه اسناد به هیئت موظف اداره عالی تفتیش همکاری خویش را ابراز نمودند.

fdgsfs

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS