جلسۀ افتتاحیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در وزارت امور شهدا و معلولین دایر گردید

org_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۹:۹
dsfs

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در وزارت امور شهدا و معلولین که در آن محترم مفتی محمد انورالحق مفتش ریاست تفتیش سکتور امنیتی، دفاعی و مصئونیت اجتماعی، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور امنیتی، دفاعی و مصئونیت اجتماعی، محترم مولوی کلیم الله افغان رئیس مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین و سایر کارمندان آن وزارت نیز حضور داشتند، مورخ ۲۶ رجب المرجب ۱۴۴۵ هـ ق، دایر نمود.
در این جلسه هیئت موظف اداره عالی تفتیش در مورد اهمیت و ارزش تفتیش رعایت قوانین و مقررات در ادارات امارتی صحبت نموده و از مسئولان وزارت امور شهدا و معلولین در رابطه به اجرای پروسه تفتیش تقاضای همکاری نمودند.
در ادامه این جلسه رئیس مالی و اداری وزارت امور شهدا و معلولین در مورد اجرای تفتیش بخاطر اصلاحات در اجراآت اداراتی امارتی مفصلا صحبت نموده و در قسمت  ارایه اسناد به هیئت موظف اداره عالی تفتیش همکاری خویش را ابراز نمودند.

fdgsfs

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۱:۳۴
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسات افتتاحیه خویش در پوهنتون علوم طبی کابل و شفاخانه تدریسی علی آباد برگزار نمود

 هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش، جلسات افتتاحیه بررسی خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم مولوی صبیح الدین صدیقی وارسی کننده ریاست تفتیش سکتور معارف، صحت. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۰:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در ریاست معارف شهر کابل تدویر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را با مسئولین ریاست معارف شهر کابل که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم مولوی صبیح الدین صدیقی وارسی کننده ریاست. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۳ - ۱۵:۳۸
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در ناحیه چهاردهم شاروالی کابل دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد حسن موسی زی رئیس تفتیش شاروالی ها، آمر و اعضای هیئت موظف تفتیش، محترم مولوی غلام محبوب عرفانی رئیس ناحیه. . .

BACK TO NEWS