نقش تفتیش در آگاهی‌دهی شهروندان

sao-af
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۹:۳۹
sao

ادارات عالی تفتیش در جهان نقش عمده و اساسی را در قسمت پاسخگویی مسؤولین به شهروندان بازی نموده و مسؤولین ادارات را ملزم به پاسخگویی به شهروندان می سازند که خوشبختانه ادارۀ عالی تفتیش افغانستان فعالیت‌ها و کارکردهای ادارات عامه را تفتیش، نظارت و آن‌ها را ملزم به پاسخگویی در برابر شهروندان نموده است که با اجرای تفتیش ادارات عامه، تهیه و تدوین گزارش از تفتیش‌های مراجع و نشر آن در رسانه‌های اجتماعی نقش مهمی را در آگاهی‌دهی شهروندان انجام داده است.
در ضمن شهروندان می‌توانند از مشکلات و کمبودی‌های که در ادارات عامه با آن مواجه می‌گردند، از طریق فورم ثبت شکایات و صندوق شکایات که در ادارۀ عالی تفتیش ایجاد شده است، شکایات خود را به عنوان شکایات و پیشنهادات به ثبت برسانند تا ادارۀ عالی تفتیش آنرا مورد تفتیش و بررسی قرار داده و گزارش آن‌را برای آگاهی شهروندان از طریق رسانه‌های اجتماعی به دست نشر بسپارد.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۷:۱۵
Background image

جلسه با نهاد دیده‌بان شفافیت افغانستان پیرامون چگونگی اجرای تفتیش‌های مشارکتی

روز چهارشنبه مورخ 15/5/1399، نشستی پیرامون چگونگی انجام تفتیش‌های مشارکتی عملکرد، با حضور مسئولین ریاست تفتیش عملکرد، آمریت مشارکت عامه در روند تفتیش و نماینده‌های نهاد دیده‌بان شفافیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳۱ - ۹:۳۹
Background image

نقش تفتیش در آگاهی‌دهی شهروندان

ادارات عالی تفتیش در جهان نقش عمده و اساسی را در قسمت پاسخگویی مسؤولین به شهروندان بازی نموده و مسؤولین ادارات را ملزم به پاسخگویی به شهروندان می سازند که خوشبختانه ادارۀ عالی تفتیش. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۹:۵۵
Background image

معرفی روسای جدید توسط رئیس عمومی اداره عالی تفتیش

امروز پنجشنبه 26سرطان سال 1399خورشیدی، محمد نعیم حقمل رئیس عمومی ادارۀ عالی تفتیش طی نشستی که در آن هیئت رهبری اداره حضور داشتند؛ هر یک . . .

BACK TO NEWS