هیئت نظارتی ادارۀ عالی تفتیش با معاون ریاست فواید عامه ولایت ننگرهار دیدار نمود

org_admin
شنبه ۱۴۰۲/۹/۴ - ۱۳:۳۸
sdsdshhh

هیئت نظارتی اداره عالی تفتیش؛ در رأس آن محترم مولوی قدرت الله همت رئیس دفتر، محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم ضیاء الدین احمدی آمر تفتیش سکتور زیربنا، منابع طبیعی، اقتصاد و زراعت و آمر و اعضای هیئت موظف تفتیش با محترم الحاج مولوی فضل الربی معاون ریاست فواید عامه ننگرهار و سایر مسئولین آن ریاست مورخ 9 جمادی الاول 1445 هـ ق، دیدار نمودند.
در این دیدار رئیس دفتر اداره عالی تفتیش در مورد فعالیت‌ها، صلاحیت‌ها و مسئولیت‌های اداره عالی تفتیش برای اشتراک کنندگان معلومات ارایه نمود.
مسئولین ریاست فواید عامه ننگرهار هیئت نظارتی این اداره را خوش آمدید گفته و از مفتشین اداره عالی تفتیش بخاطر همکاری در رابطه به ارایه سفارش های اصلاحی در جهت رفع خلاء و نواقص در اجراآت آنها تشکر نموده و ایشان برای هیئت موظف تفتیش جهت اجرای تفتیش تعهد همکاری نمودند.

fggd

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS