به منظور هدایات مقام اداره عالی تفتیش برای مفتشین موظف به مراجع مرکزی جلسه تدویر یافت

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۹:۴۴
sdfasdf

جلسه ای جهت صدور هدایات مقام محترم ادارۀ عالی تفتیش برای مفتشین موظف به مراجع مرکزی مطابق پلان ربع سوم توظیفات این اداره که در آن محترم الحاج مولوی محمد محسن هاشمی رئیس اداره عالی تفتیش، محترم مولوی نور حیدر صدر رئیس عمومی تفتیش عملکرد و خاص، رؤسا، آمرین و مفتشین این اداره حضور داشتند، مورخ 12 جمادی الاول 1445 هـ ق، در تالار عمومی جلسات این اداره تدویر یافت.
در این جلسه محترم مولوی محمد محسن هاشمی، زندگی اجتماعی را نعمت بزرگ الهی که مختص به انسان‌ها می‌باشد، دانسته افزود: در زندگی اجتماعی نظام و شیوه های متفاوت وجود دارد که امارت اسلامی شیوه منحصر به خود را دارد. در نظام امارت اسلامی کسی که در رأس قرار دارد آئینه پیشرفت خود قرآنکریم، ارشادات نبوی و شریعت اسلامی را  قرار میدهد.
رئیس اداره عالی تفتیش علاوه نمود: ادارات در ساحه کاری خویش مسئولیت های از قبل تعین شده دارند که مطابق آن فعالیت های خویش را اجرا می کنند. روی همین ملحوظ اداره عالی تفتیش مطابق فرمان امیر المومنین امارت اسلامی و قانون اداره عالی تفتیش مسئولیت بررسی اجراآت ادارات را دارا می‌باشد. همچنان رئیس اداره عالی تفتیش در بخش دیگری از سخنان خویش افزودند: اعزام مفتشین به ادارات سبب توهین و تحقیر کسی نبوده بلکه بخاطر حصول اطمینان از اجرای درست فعالیت های ادارات است و هدف دیگری که دنبال آن هستیم رضای الله متعال، خدمت به مردم، تقویه نظام و تقویه ادارات می‌باشد.
در اخیر نشست محترم مولوی نور حیدر صدر، پلان رهنمودی مفتشین موظف شده به مراجع مرکزی بابت ربع سوم سال مالی 1402را  به خوانش گرفته و از مفتشین تقاضا نمود؛ تا صادقانه وظایف خویش را ادا نموده و به اداره و نظام نیک نامی بیاورند.

sfsdfdfgdfg

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS