رئیس اداره عالی تفتیش؛ رئیس تفتیش عملکرد و محیطی را برای رهبری اداره معرفی نمود

sao-af
دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۱ - ۱۱:۱۱
sao

امروز شنبه مورخ 30 حمل 1399 محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی تفتیش با حضور معاونین و جمع روسای بخش‌های این اداره در یک فضای باز آقای سمیع الله سباوون را به حیث رئیس ریاست تفتیش عملکرد و محیطی معرفی نمود.
در تداوم و جابجای کدرهای توانا اینک رئیس اداره عالی تفتیش از تجارب کافی مسلکی آقای سباوون و سجایایی شخصیتی ایشان یادآوری نموده، ضمن رهنمایی‌های راهگشا و سازنده در عرصه کاری، طالب تعهدات مسلکی بیشترشان گردیده و از همکاران اداره خواهان حمایت‌های کاری و مسلکی با وی گردید.
در ادامه فضل هادی فضل معاون مسلکی اداره گفتند: پس‌زمینه و گذشته کاری و مسلکی آقای سباوون در مورد تفتیش مارا امیدوار به آوردن تغییر مثبت در بخش تفتیش عملکرد می‌سازد که ما در این بخش گام‌به‌گام ایشان را همکاری خواهیم نمود.
مجیب الرحمن شیرزاد معاون مالی واداری رئیس جدیدالتقرر تفتیش عملکرد را نخست متوجه اطلاعات که در مورد تشکیل، پلان استراتیژیک و رهنمودهای عملکرد که در سایت اداره موجود می‌باشد ساخت؛ تا در گام بعدی در روشنایی اسناد آن بتوانند کارهای مسلکی و مفید را انجام دهد.
در اخیر سمیع الله سباوون رئیس تفتیش عملکرد از تعهد خویش در کوتاه‌مدت و درازمدت مطابق به سه اصل تفتیش عملکرد یعنی موثریت، مفدیت و اقتصادیت جهت حسابدهی و حساب گیری به هدف شفافیت و موثریت دارایی عامه تحت رهبری اداره محنت و تلاش نموده؛ وعده سپرد.
قابل‌یادآوری است که آقای سمیع الله سباوون تحصیلات خویش را به سویه ماستری به پایان رسانیده و چهار سال تجربه کاری در بخش تفتیش نیز دارد.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۴:۰
Background image

قانون ادارۀ عالی تفتیش توسط فرمان تقنینی مقام عالی ریاست جمهوری توشیح و نافذ گردید

قانون ادارۀ عالی تفتیش که قبلاً به اساس مصوبۀ شماره (13) مؤرخ14/12/1398 کابینۀ جمهوری اسلامی افغانستان به حیث فرمان تقنینی تصویب گردیده بود، ذریعۀ فرمان شماره (45) مؤرخ15/12/1398 رئیس. . .

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۹:۳۷
Background image

معرفی رؤسای تفتیش مساعدت‌های خارجی و منابع بشری توسط رئیس عمومی ادارۀ عالی تفتیش

امروز شنبه مؤرخ 27 ثور 1399 خورشیدی، محمد نعیم حقمل رئیس عمومی ادارۀ عالی تفتیش طی نشستی که در آن هیئت رهبری این اداره حضور داشتند؛ میلاد اکبری و محمد ریاض منگل را . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

رئیس اداره عالی تفتیش؛ رئیس تفتیش عملکرد و محیطی را برای رهبری اداره معرفی نمود

امروز شنبه مورخ 30 حمل 1399 محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی تفتیش با حضور معاونین و جمع روسای بخش‌های این اداره در یک فضای باز آقای سمیع الله سباوون را به حیث رئیس ریاست تفتیش عملکرد و. . .

BACK TO NEWS