سومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان بر گزار گردید

sao-af
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۰:۱۰
sao

سومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان به ریاست محترم  فضل هادی فضل معاون مسلکی اداره عالی بررسی و رئیس کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان و اعضای کمیته در سالون جلسات اداره به تاریخ 29 عقرب 1398 تدویر یافت.

منظور از جلسه امروز بحث بالای چگونگی نصب صندوق های شکایات بود که عملا در دفتر مرکزی و ریاست های ساحوی اداره عالی بررسی نصب گردیده و همچنان در ارتباط به چگونگی آگاهی دهی شهروندان و نهایی سازی مسوده رهنمود رسیدگی به شکایات شهروندان بحث صورت گرفت.

رئیس کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان در ارتباط به نصب صندوق های شکایات و چگونگی آگاهی دهی شهروندان و همچنان نقش شهروندان و نهادهای جامعه مدنی و رسانه یی صحبت کرده و بیان داشت؛ که اداره عالی بررسی برای ایجاد اعتماد عمومی میان شهروندان وادارات فعالیت های قابل توجه انجام داده که می توان به نصب صندوق های شکایات، ایجاد فورم ثبت شکایات در ویب سایت و حضور شهروندان در روند بررسی های مشارکتی عملکرد اشاره کرد.

در پایان با توجه به نظریات اشتراک کنندگان جلسه تصمیم اتخاذ گردید تا ورکشاپ در اداره عالی بررسی به خاطر آگاهی دهی شهروندان و نهایی سازی مسوده رهنمود رسیدگی به شکایات شهروندان تدویر گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۴:۰
Background image

قانون ادارۀ عالی تفتیش توسط فرمان تقنینی مقام عالی ریاست جمهوری توشیح و نافذ گردید

قانون ادارۀ عالی تفتیش که قبلاً به اساس مصوبۀ شماره (13) مؤرخ14/12/1398 کابینۀ جمهوری اسلامی افغانستان به حیث فرمان تقنینی تصویب گردیده بود، ذریعۀ فرمان شماره (45) مؤرخ15/12/1398 رئیس. . .

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۹:۳۷
Background image

معرفی رؤسای تفتیش مساعدت‌های خارجی و منابع بشری توسط رئیس عمومی ادارۀ عالی تفتیش

امروز شنبه مؤرخ 27 ثور 1399 خورشیدی، محمد نعیم حقمل رئیس عمومی ادارۀ عالی تفتیش طی نشستی که در آن هیئت رهبری این اداره حضور داشتند؛ میلاد اکبری و محمد ریاض منگل را . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

رئیس اداره عالی تفتیش؛ رئیس تفتیش عملکرد و محیطی را برای رهبری اداره معرفی نمود

امروز شنبه مورخ 30 حمل 1399 محمد نعیم حقمل رئیس اداره عالی تفتیش با حضور معاونین و جمع روسای بخش‌های این اداره در یک فضای باز آقای سمیع الله سباوون را به حیث رئیس ریاست تفتیش عملکرد و. . .

BACK TO NEWS