تدویر جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان

sao-af
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۴:۵۶
sao

جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان امروز دوشنبه مورخ 20 اسد سال 1399 خورشیدی، تحت ریاست محترم محمد نسیم سحر؛ مشاور حقوقی و معاون کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان با حضور اعضای کمیته در تالار جلسات این اداره بر گزار شد.
ابتدا رئیس جلسه کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان و اعضای کمیته در ارتباط به موضوعات میکانیزم مشارکت شهروندان در روند تفتیش و چگونگی اجرای تفتیش های مشارکتی صحبت های مفصلی را ایراد نمودند.
سپس محترم محمد نسیم سحر، به بخش نخست آجندای جلسه که شامل نهایی سازی مسوده استراتیژی مشارکت شهروندان بود، پرداخته و اعضای کمیته هر کدام پیشنهادات و نظریات خویش را با اعضای جلسه شریک نمودند و موضوع با توجه به پیشنهادات و نظریات اعضای کمیته از جانب رئیس جلسه جمع بندی گردید.
به تعقیب آن بخش دوم آجندای جلسه که شامل شکایات شهروندان بود، از جانب رئیس جلسه پیشکش گردید و اشتراک کنندگان بحث هایی را در ارتباط به شکایات ارایه نمودند و در پایان هدایات همه جانبه جهت رسیدگی به شکایات به بخش مربوطه داده شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۴:۵۳
Background image

تدویر گفتمان پیرامون یافته‌های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد

20. اسد. 1400

گفتمان انلاین میان ادارۀ عالی تفتیش، نهاد دیده‌بان شفافیت افغانستان، ریاست حفظ و مراقبت مکروریانها و شبکه امانتداری پیرامون یافته های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد خدمات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۵
Background image

برنامه آموزشی استفاده از سیستم‌های معلوماتی در ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

20. اسد. 1400

ریاست تکنالوژی معلوماتی ادارۀ عالی تفتیش برنامه آموزشی سیستم‌های معلوماتی (سیستم مدیریت پذیرش، سیستم مدیریت اتاق جلسات و سیستم مدیریت اسناد) را به تمامی مدیران اجرائیه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۴:۴۲
Background image

تفاهمنامۀ همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل امضاء شد

19. اسد . 1400

تفاهمنامه همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل از سوی محترم سیدبلال هاشمی معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترم پوهنوال دیپلوم انجینیر. . .

BACK TO NEWS