تفاهمنامۀ همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل امضاء شد

samema.sadat
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۴:۴۲
sao

19. اسد . 1400

تفاهمنامه همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل از سوی محترم سیدبلال هاشمی معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترم پوهنوال دیپلوم انجینیر عبدالرشید اقبال، رئیس عمومی پولیتخنیک کابل با حضورداشت شماری از اعضای هیئت رهبری دو طرف در مقر پوهنتون پولیتخنیک کابل به امضاء رسید.

هدف اساسی امضای این تفاهمنامه، تامین بستر مناسب جهت تبادل اندوخته ها و تجارب علمی میان طرفین، توسعه و بلند بردن مهارت ها و ظرفیت های محصلان و مفتشین، بهبود فعالیت های علمی، ایجاد فرصت های کارآموزی برای محصلان پوهنتون پولیتخنیک کابل و ارتقای ظرفیت و انکشاف مسلکی کارمندان ادارۀ عالی تفتیش می باشد.

sao

محترم اقبال رئیس پوهنتون پولیتخنیک حین امضای این تفاهمنامه با اشاره به مسئولیت های حساس و جدی اداره عالی تفتیش اظهار داشتند که پوهنتون پولیتخنیک متعهد است تا بر اساس این تفاهمنامه ظرفیت هر دو جانب را ارتقا دهند. وی همچنان افزود که پوهنتون پولیتخنیک آماده است تا در بخش تفتیش و سایر موارد با ادارۀ عالی تفتیش از نزدیک کار نماید.

sao

در این مراسم محترم سید بلال هاشمی معاون تفتیش در امور عملکرد و تکنالوژی معلوماتی گفت که پوهنتون پولیتخنیک میتواند در بخش های مختلف با اداره عالی تفتیش همکاری نماید. وی ابراز امیدواری نمود که با امضای این تفاهم نامه همکاری ها بین هر دو اداره در آینده مستحکم و دوامدار خواهند شد.

بر بنیاد این تفاهمنامه، پوهنتون پولیتخنیک کابل علاوه بر فراهم سازی زمینه پذیرش کارمندان ادارۀ عالی تفتیش در برنامه های ماستری خویش، در قسمت های مرتبط دیگر همکاری می نماید.

sao

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۴:۵۳
Background image

تدویر گفتمان پیرامون یافته‌های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد

20. اسد. 1400

گفتمان انلاین میان ادارۀ عالی تفتیش، نهاد دیده‌بان شفافیت افغانستان، ریاست حفظ و مراقبت مکروریانها و شبکه امانتداری پیرامون یافته های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد خدمات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۵
Background image

برنامه آموزشی استفاده از سیستم‌های معلوماتی در ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

20. اسد. 1400

ریاست تکنالوژی معلوماتی ادارۀ عالی تفتیش برنامه آموزشی سیستم‌های معلوماتی (سیستم مدیریت پذیرش، سیستم مدیریت اتاق جلسات و سیستم مدیریت اسناد) را به تمامی مدیران اجرائیه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۴:۴۲
Background image

تفاهمنامۀ همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل امضاء شد

19. اسد . 1400

تفاهمنامه همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل از سوی محترم سیدبلال هاشمی معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترم پوهنوال دیپلوم انجینیر. . .

BACK TO NEWS