رئیس جدید تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون اداره عالی تفتیش معرفی شد

samema.sadat
شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴
sao

محترم محمد نسیم سحر در بست رتبه دوم به‌ حیث رئیس تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون که از طریق رقابت آزاد موفق به احراز این کرسی شده است، شنبه مؤرخ ۲۵ دلو ۱۳۹۹، از سوی محترم محمد نعیم حقمل، رئیس عمومی اداره عالی تفتیش به رؤسا و کارمندان اداره معرفی و به کار‌ آغاز کرد.

sao
محترم محمد نعیم حقمل در محفل معرفی رئیس جدید تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون ضمن تبریکی به وی، گفت: آقای سحر دارای ظرفیت بالا بوده و از تجارب خوبی در زمینه برخوردار است. وی ابراز امیدواری کرد که آقای سحر با استفاده از تجارب شان این اداره را در راستای تحقق اهداف آن کمک نماید.
در ادامه، محترم فضل هادی فضل، معاون در امور تفتیش مالی و تفتیش رعایت اسناد تقنینی اداره عالی تفتیش سمت جدید آقای سحر را برای‌شان تبریک گفته؛ افزودند که صداقت و پشتکار آقای سحر برای همه هویدا است و ایشان در بخش‌های مختلف تفتیش از دانش لازم برخوردار هستند.
در پایان برای رئیس جدیدالتقرر ریاست تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون از بارگاه الهی توفیقات مزید در امور محوله استدعا گردید.
قابل ذکر است که اقای سحر پیش از این به‌حیث مشاور حقوقی اداره عالی تفتیش ایفای وظیفه می‌نمود.

sao

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۴:۵۳
Background image

تدویر گفتمان پیرامون یافته‌های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد

20. اسد. 1400

گفتمان انلاین میان ادارۀ عالی تفتیش، نهاد دیده‌بان شفافیت افغانستان، ریاست حفظ و مراقبت مکروریانها و شبکه امانتداری پیرامون یافته های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد خدمات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۵
Background image

برنامه آموزشی استفاده از سیستم‌های معلوماتی در ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

20. اسد. 1400

ریاست تکنالوژی معلوماتی ادارۀ عالی تفتیش برنامه آموزشی سیستم‌های معلوماتی (سیستم مدیریت پذیرش، سیستم مدیریت اتاق جلسات و سیستم مدیریت اسناد) را به تمامی مدیران اجرائیه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۴:۴۲
Background image

تفاهمنامۀ همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل امضاء شد

19. اسد . 1400

تفاهمنامه همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل از سوی محترم سیدبلال هاشمی معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترم پوهنوال دیپلوم انجینیر. . .

BACK TO NEWS