رئیس جدید تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون اداره عالی تفتیش معرفی شد

samema.sadat
شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴
sao

محترم محمد نسیم سحر در بست رتبه دوم به‌ حیث رئیس تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون که از طریق رقابت آزاد موفق به احراز این کرسی شده است، شنبه مؤرخ ۲۵ دلو ۱۳۹۹، از سوی محترم محمد نعیم حقمل، رئیس عمومی اداره عالی تفتیش به رؤسا و کارمندان اداره معرفی و به کار‌ آغاز کرد.

sao
محترم محمد نعیم حقمل در محفل معرفی رئیس جدید تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون ضمن تبریکی به وی، گفت: آقای سحر دارای ظرفیت بالا بوده و از تجارب خوبی در زمینه برخوردار است. وی ابراز امیدواری کرد که آقای سحر با استفاده از تجارب شان این اداره را در راستای تحقق اهداف آن کمک نماید.
در ادامه، محترم فضل هادی فضل، معاون در امور تفتیش مالی و تفتیش رعایت اسناد تقنینی اداره عالی تفتیش سمت جدید آقای سحر را برای‌شان تبریک گفته؛ افزودند که صداقت و پشتکار آقای سحر برای همه هویدا است و ایشان در بخش‌های مختلف تفتیش از دانش لازم برخوردار هستند.
در پایان برای رئیس جدیدالتقرر ریاست تفتیش سکتور حکومت‌داری و حاکمیت قانون از بارگاه الهی توفیقات مزید در امور محوله استدعا گردید.
قابل ذکر است که اقای سحر پیش از این به‌حیث مشاور حقوقی اداره عالی تفتیش ایفای وظیفه می‌نمود.

sao

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۹:۶
Background image

گزارش تفتیش عواید برای شهروندان

شهروندان یک بخش مهم ذینفعان اداره عالی تفتیش را تشکیل می دهد، رهبری اداره عالی تفتیش اجراآت موثر و مفید را برای دسترسی شهروندان به اطلاعات و معلومات انجام داده است، که می توان، به دخیل. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۶:۴۵
Background image

رئیس جدید ریاست تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ اداره عالی تفتیش معرفی و به کار آغاز نمود

محترم عبدالاحد قیومی در بست رتبه دوم به‌حیث رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ که از طریق رقابت آزاد موفق به احراز این کرسی شده است، امروز یک‌شنبه مؤرخ دهم حوت ۱۳۹۹ خورشیدی، از سوی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۴:۲۲
Background image

پیرامون تطبیق پالیسی منع آزار و اذیت زنان برای کارمندان اناث اداره عالی تفتیش معلومات ارایه شد

محترم بلقیس مهدی زاده، آمر جندر اداره عالی تفتیش پیرامون قانون منع خشونت علیه زنان در ادارات، حقوق و مکلفیت‌های آنان و نیز ایجاد کمیته منع آزار و اذیت زنان در اداره عالی تفتیش امروز یک. . .

BACK TO NEWS