سیستم های معلوماتی الکترونیکی ادارۀ عالی تفیتش افتتاح گردید

samema.sadat
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۴:۲۹
sao

12. اسد. 1400
سیستم های الکترونیکی ادارۀ عالی تفتیش که از سوی ریاست تکنالوژی معلوماتی این اداره طرح و دیزاین گردیده بود، در جریان هفته دیجیتل سازی افغانستان افتتاح گردید. 
در مراسم افتتاحیه که با حضورداشت معاونین محترم، رؤسای و سایر کارمندان ادارۀ عالی تفتیش تدویر گردیده بود، محترم سید بلال هاشمی معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی افتتاح سیتسم های معلوماتی الکترونیکی را  گام مؤثر در جهت افزایش سرعت، شفافیت و حسابدهی دانسته و بر دیجیتال سازی و معیاری سازی تمام بخش‌های ادارۀ عالی تفتیش تاکید نمود. در این مراسم همچنان محترم نجیب الرحمان رحمانی معاون مالی و اداری با اشاره به اهمیت و نقش سیستم های معلوماتی الکترونیکی در عصر کنونی، ایجاد 13 سیستم معلوماتی در داخل اداره و با هزینه بسیار کم دستآورد کلیدی اداره دانست. وی افزود که با استفادۀ موثر از این سیستم ها، پروسه های کاری ادارۀ عالی تفتیش سریع گردیده و سهولت های لازم ایجاد خواهد. 

sao
در اخیر محترم شیرزاد زاهد رئیس تکنالوژی معلوماتی این اداره، ضمن تفصیلات جامع پیرامون سیستم های معلوماتی خواهان تطبیق و عملی کردن این سیستم‌ها از سوی کارمندان ادارۀ عالی تفتیش شد. وی افزود که در آینده سیستم های معلوماتی به سایر بخش های اداره نیز طرح و آماده خواهد شد.

sao

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۴:۵۳
Background image

تدویر گفتمان پیرامون یافته‌های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد

20. اسد. 1400

گفتمان انلاین میان ادارۀ عالی تفتیش، نهاد دیده‌بان شفافیت افغانستان، ریاست حفظ و مراقبت مکروریانها و شبکه امانتداری پیرامون یافته های گزارش تفتیش مشارکتی عملکرد خدمات. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۵
Background image

برنامه آموزشی استفاده از سیستم‌های معلوماتی در ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

20. اسد. 1400

ریاست تکنالوژی معلوماتی ادارۀ عالی تفتیش برنامه آموزشی سیستم‌های معلوماتی (سیستم مدیریت پذیرش، سیستم مدیریت اتاق جلسات و سیستم مدیریت اسناد) را به تمامی مدیران اجرائیه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۴:۴۲
Background image

تفاهمنامۀ همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل امضاء شد

19. اسد . 1400

تفاهمنامه همکاری میان ادارۀ عالی تفتیش و پوهنتون پولیتخنیک کابل از سوی محترم سیدبلال هاشمی معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترم پوهنوال دیپلوم انجینیر. . .

BACK TO NEWS