هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش در وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث  دایر نمود

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۵
sdfsdf

هیئت مؤظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث که در آن محترم اسد الله حیدری آمر تفتیش سکتور حکومتداری و حاکمیت قانون، محترم اعجاز الحق عزیزی رئیس تفتیش عواید، آمر و اعضای هیئت موظف تفتیش، محترم مولوی عبدالرحمن زاهد رئیس عمومی مالی و اداری  وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و سایر مسئولان آن وزارت نیز حضور داشتند، مورخ 26 رجب المرجب 1445 هـ ق، دایر نمود.
در این جلسه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در مورد استقلایت این اداره، عضویت در نهاد های بین المللی تفتیش، اهداف، مسئولیت‌ها، صلاحیت‌ها و مکلفیت های مراجع تحت تفتیش صحبت نموده و از مسئولان آن وزارت تقاضای همکاری در قسمت ارایه اسناد و پاسخ به موقع استعلام های مفتشین را نمودند.
پس از آن محترم مولوی عبدالرحمن زاهد ضمن خوش آمدید هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش، پروسۀ تفتیش را بخاطر ایجاد اصلاحات در اجراآت ادارات نهایت ضرورت دانسته و در زمینه اجرای تفتیش، وعده هر نوع همکاری با هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش نمودند.

sdfsdfxcvxcv

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۱:۳۴
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسات افتتاحیه خویش در پوهنتون علوم طبی کابل و شفاخانه تدریسی علی آباد برگزار نمود

 هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش، جلسات افتتاحیه بررسی خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم مولوی صبیح الدین صدیقی وارسی کننده ریاست تفتیش سکتور معارف، صحت. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۴ - ۱۰:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در ریاست معارف شهر کابل تدویر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را با مسئولین ریاست معارف شهر کابل که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم مولوی صبیح الدین صدیقی وارسی کننده ریاست. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۳ - ۱۵:۳۸
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در ناحیه چهاردهم شاروالی کابل دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد حسن موسی زی رئیس تفتیش شاروالی ها، آمر و اعضای هیئت موظف تفتیش، محترم مولوی غلام محبوب عرفانی رئیس ناحیه. . .

BACK TO NEWS