هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش در وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث  دایر نمود

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۵
sdfsdf

هیئت مؤظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث که در آن محترم اسد الله حیدری آمر تفتیش سکتور حکومتداری و حاکمیت قانون، محترم اعجاز الحق عزیزی رئیس تفتیش عواید، آمر و اعضای هیئت موظف تفتیش، محترم مولوی عبدالرحمن زاهد رئیس عمومی مالی و اداری  وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و سایر مسئولان آن وزارت نیز حضور داشتند، مورخ 26 رجب المرجب 1445 هـ ق، دایر نمود.
در این جلسه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در مورد استقلایت این اداره، عضویت در نهاد های بین المللی تفتیش، اهداف، مسئولیت‌ها، صلاحیت‌ها و مکلفیت های مراجع تحت تفتیش صحبت نموده و از مسئولان آن وزارت تقاضای همکاری در قسمت ارایه اسناد و پاسخ به موقع استعلام های مفتشین را نمودند.
پس از آن محترم مولوی عبدالرحمن زاهد ضمن خوش آمدید هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش، پروسۀ تفتیش را بخاطر ایجاد اصلاحات در اجراآت ادارات نهایت ضرورت دانسته و در زمینه اجرای تفتیش، وعده هر نوع همکاری با هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش نمودند.

sdfsdfxcvxcv

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS