هیئت موظف جهت اجرای تفتیش در اکادمی علوم افغانستان جلسه افتتاحیه خویش را دایر نمود

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۳ - ۱۵:۴۶
gdfg

هیئت موظف اداره عالی تفتیش؛ جهت بررسی اکادمی علوم افغانستان جلسه افتتاحیه تفتیش را با اشتراک محترم مولوی عیسی خان راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحدقیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، اعضای هیئت موظف و محترم معلم نیاز خان محتاج رئیس عمومی مالی و اداری اکادمی علوم افغانستان، امروز مورخ  ٤ ذوالقعده ١٤٤٤ هـ ق، دایر نمود.
جلسه با تلاوت آیاتی از قرآنکریم آغاز شد. پس از تعارف دو طرف محترم مولوی عیسی خان راهب در مورد اهداف، کارکرد و فعالیت های اداره عالی تفتیش معلومات داد. همچنان ایشان اهمیت تفتیش و حسابدهی را در روشنایی احادیث نبوی برای حضار بیان نمود.
در اخیر محترم معلم نیازخان محتاج رئیس عمومی مالی و اداری اکادمی علوم افغانستان از پروسه تفتیش بخاطر پاسخ گویی ادارات به حکومت در قبال مصارف وجوه عامه یک ضرورت نهایت مهم پنداشته و در رابطه به اجرای تفتیش وعده سپرد که از هیچ نوع همکاری با هیئت موظف تفتیش دریغ نخواهند نمود.

fggdsg

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۱۴:۱۱
Background image

اداره عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ افتتاحیه خویش را در اداره ملی حفاظت محیط زیست که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم نویدالله واحدی آمر تفتیش سکتور دفاعی، امنیتی و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۵۰
Background image

 جلسۀ اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش در آمریت کابل آمبولانس تدویر یافت 

به سلسله جلسات اختتامیه هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش این بار هیئت موظف این اداره جلسه اختتامیه خویش را در آمریت کابل آمبولانس که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس ارشاد و دعوت، محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲ - ۸:۳۹
Background image

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را در شفاخانه پولی کلینیک مرکزی دایر نمود

هیئت موظف ادارۀ عالی تفتیش جلسۀ اختتامیه خویش را که در آن محترم مولوی محمد عیسی راهب رئیس دعوت و ارشاد، محترم عبدالاحد قیومی رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ، آمر و اعضای هیئت موظف. . .

BACK TO NEWS