جلسۀ کمیتۀ رسیدگی به امور مشارکت شهروندان تدویر یافت

samema.sadat
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۲ - ۴:۲۴
sao

دهمین جلسۀ کمیتۀ رسیدگی به امور مشارکت شهروندان، روز پنج شنبه مؤرخ 12 حمل سال 1400 خورشیدی، تحت ریاست محترم سید بلال هاشمی، معاون در امور تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و رئیس کمیته رسیدگی به امور مشارکت شهروندان، با اشتراک اعضای آن در تالار جلسات ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت.

رئیس کمیتۀ رسیدگی به امور مشارکت شهروندان ضمن خوش‌آمدگویی به اعضای کمیته در ارتباط به پروسه رسیدگی شکایات و پیشنهادات شهروندان، آگاهی دهی شهروندان، ارزش و اهمیت تفتیش‌های مشارکتی و نقش تفتیش در سالم سازی و ارزش‌ افزایی اجراآت ادارات عامه صحبت‌های مفصل ایراد نمودند.

sao

ابتدا گزارش از تطبیق فیصله‌های جلسۀ قبلی کمیتۀ رسیدگی به امور مشارکت شهروندان ارایه گردید. سپس اعضای کمیته در رابطه به گزارش های تفتیش، شکایات و پیشنهادات شهروندان و چگونگی رسیدگی به آنها بحث کردند.

در اخیر اعضای جلسه نظریات و پیشنهادات خویش را در ارتباط به موضوعات متذکره ارایه و تصامیم لازم در زمینه اتخاذ کردند همچنان به بخش‌های مربوطه هدایت داده شد تا مطابق فیصله‌های کمیته به اسرع وقت اجراآت نمایند.

قابل ذکر است، نمایندۀ شورای ملی، نمایندۀ جامعه مدنی و رسانه‌یی، نمایندۀ نهاد کمک کننده و کارمندان بخش های مربوطه ادارۀ عالی تفتیش اعضای کمیته را تشکیل میدهند.

sao

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۴:۳۱
Background image

جلسه افتتاحیه تفتیش وزارت معارف از سوی ادارۀ عالی تفتیش دایر گردید

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIs)، هیئت مؤظف مؤرخ 11/2/1400خورشیدی، جلسه معرفی و افتتاحیه چگونگی اجرای تفتیش رعایت قوانین و مقررات در مقر، وزارت معارف با حضور. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۷:۳۶
Background image

تفاهم نامه همکاری میان اداره عالی تفتیش و نهاد بین المللی ACCA

ادارۀ عالی تفتیش خرسند است که یاد داشت تفاهم‌ همکاری را با نهاد بین المللی(ACCA) بتاریخ 14/2/1400 خورشیدی، با حضور محترم سید بلال هاشمی، معاون تفتیش عملکرد و تکنالوژی معلوماتی و محترمه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۳:۳۵
Background image

جلسه اختتامیه تفتیش وزارت تحصیلات عالی از سوی ادارۀ عالی تفتیش تدویر یافت

با در نظر داشت معیارات بین المللی ادارات عالی تفتیش (ISSAIS)، هیئت مؤظف مؤرخ 3/1/1400 خورشیدی، جلسه اختتامیه پروسۀ بازرسی در مقر وزارت تحصیلات عالی با حضورداشت محترم دوکتور عباس بصیر،. . .

BACK TO NEWS